Strony internetowe

Tworzenie i projektowanie stron internetowych oraz sklepów - 501 243 634

Strony internetowe

Tworzenie i projektowanie stron internetowych oraz sklepów

501 243 634

Dobra strona internetowa zarabia. Chcesz mieć taką stronę?

Na świecie jest obecnie ponad 1,6 biliona stron. W domenie .pl aktywnych około 2,6 miliona adresów.

Twoja konkurencja zapewne także ma stronę. Wiesz jak wyróżnić na jej tle? My wiemy i Ci pomożemy!


Nie sztuką jest mieć stronę.
Sztuką jest zrobienie z niej narzędzia,
które pomaga zarabiać.

Po co mi strona internetowa?

Dobra strona internetowa zarabia. Chcesz mieć taką stronę?

Na świecie jest obecnie ponad 1,6 biliona stron. W domenie .pl aktywnych około 2,6 miliona adresów.

Twoja konkurencja zapewne także ma stronę. Wiesz jak wyróżnić na jej tle? My wiemy i Ci pomożemy!


Nie sztuką jest mieć stronę.
Sztuką jest zrobienie z niej narzędzia,
które pomaga zarabiać.

Po co mi strona internetowa?

Potrzebujesz stronę internetową lub pozycjonowanie?

Po prostu zostaw kontakt, oddzwonimy.


Administratorem jest A1 Komputery Emil Wiatrak. czytaj więcej

Czy warto mieć stronę internetową?

Strona www to inwestycja. Tworzysz ją, żeby służyła zwiększeniu Twoich obrotów. Najczęściej będzie prezentowała Twoje produkty lub usługi oraz ‘zdobywała’ nowych klientów. Może też pełnić inne funkcje – na przykład odciąży Cię czasowo - zamiast wielokrotnie tłumaczyć kilku klientom jakąś rzecz, odsyłasz ich na stronę. Bywa, że posiadanie strony to kwestia wizerunkowa i budowy marki i zaufania do niej.

Inwestycja w stronę internetową, a tym samym wybór jej wykonawcy powinien być dobrze przemyślany.


Czy Twoja strona jest dobra?

Czy Twoja strona jest dobra?

Możliwości techniczne i trendy wizualne (graficzne) bardzo szybko się zmieniają. Dlatego też, co jakiś należy pomyśleć o odświeżeniu minimum layoutu, czyli interfejsu graficznego, strony. W wielu przypadkach, chociażby ze względów bezpieczeństwa, poprawić aspekty techniczne, zmienić silnik zarządzania treścią (CMS) itd. Zobacz zmiany na naszym przykładzie:


Jaka powinna być Twoja strona?

Jaka powinna być Twoja strona www?

Przede wszystkim SKUTECZNA! Wyznajemy zasadę, że dobra strona internetowa jest jak dobry handlowiec. Inwestujesz w nią, aby osiągać większe obroty i zyski.

O skuteczności strony decydują między innymi wygląd graficzny, dobór kolorystyki, układ poszczególnych elementów, ale także poprawność techniczna, szybkość wczytywania. Nie bez znaczenia są także treści i użyty język i jego wpływu na podświadomość klienta.


Cechy dobrej strony

Cechy dobrej strony internetowej


 • Przyjazna Google (SEO friendly). Google to najpopularniejsza przeglądarka na świecie. Dobra strona internetowa bezwzględnie musi być zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google.
  Czytaj też: Pozycjonowanie stron
 • Przyjazna użytkownikowi (user friendly). Potencjalny Klient, który trafi na Twoją stronę powinien łatwo móc odnaleźć na niej to czego szuka. Skoro strona ma dla Ciebie zarabiać, to musi być skuteczna. aby była stworzona językiem korzyści, podkreślająca wyjątkowość Twoich usług i zachęcająca do kontaktu.
 • Atrakcyjna wizualnie. Jak powszechnie wiadomo ludzie kupują oczami. Dlatego też szata graficzna strony internetowej powinna być starannie opracowana. Układ poszczególnych elementów, dobór kolorystyki, zdjęć lub grafik może mieć kluczowe znaczenie dla skuteczności witryny.
 • Szybka i poprawna technicznie. Jeśli Twoja strona internetowa otwiera się zbyt długo, albo jej poszczególne elementy nie wyświetlają się prawidłowo, użytkownik, który na nią trafi prawdopodobnie bardzo szybko ją zamknie, a Ty stracisz Klienta.
 • Responsywna. Żyjemy w czasach, gdy coraz więcej ruchu na stronach internetowych jest wykonywanych za pośrednictwem urządzeń mobilnych (smartfony – komórki, tablety). Bezwzględnie zatem Twoja strona powinna na każdym urządzeniu działać prawidłowo na każdym urządzeniu. Strona musi być responsywna (responsive web design - RWD).
 • Bezpieczna. Każda strona jest narażona na rozmaite „ataki hakerskie” wykorzystujące luki w bezpieczeństwie witryn internetowych. Prawidłowe zabezpieczenie strony pozwoli Ci uniknąć przykrej sytuacji, w której Twoja strona zacznie reklamować środki na potencję lub strony dla dorosłych.
 • Zgodna z RODO. Jako posiadacz strony, w określonych przypadkach (bardzo często) staniesz się Administratorem Danych Osobowych swoich Klientów i potencjalnych Klientów. Dlatego warto zadbać o właściwą politykę prywatności i zgodność z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych.
 • Łatwa w obsłudze. Wygodny i intuicyjny panel administracyjny stanowi spore ułatwienie w d zarządzaniu tekstami, zdjęciami i wyglądem witryny. Budowa strony internetowej w oparciu o system zarządzania treścią (Content Management System – CMS) skraca czas niezbędny do jej obsługi i ułatwia późniejszą rozbudowę.

Strona stronie nie równa – studium przypadku

Warto uczyć się na cudzych błędach. Przeczytaj proszę historię naszego Klienta:

Właściciel firmy XYZ nigdy nie przykładał wagi do strony internetowej. Nie pozycjonował, nie kupował reklam Google, nie aktualizował. Była bo była. Zrobiona w 2012 roku. Po 6 latach postanowił, że chce mieć ładniejszą. To naturalne - trendy się zmieniają.

Zlecił więc stosowną usługę. Stronę zaprojektowano i wdrożono.

Okazało się jednak, że wyszukiwarka Google „nie polubiła” nowej strony. Niemal całkowicie utraciła ona widoczność w Google. Ludzie w zasadzie przestali na nią wchodzić.

Wtedy do akcji wkroczyliśmy my!

Klient całkowicie nam zaufał. 23 lipca przystąpiliśmy do dzieła. Dokonaliśmy analizy ruchu na stronie. Zaplanowaliśmy jej nowy wygląd: nowy layout graficzny, nowa struktura menu, nowe treści (większość napisaliśmy od nowa, część zmodyfikowaliśmy). 30 sierpnia, włączyliśmy nową witrynę.

Efekt nowej strony? Ciągły wzrost użytkowników:

77 użytkowników (sierpień) -> 319 (wrzesień) -> 426 (październik) -> 681 (listopad)

Wraz ze wzrostem odwiedzin wzrosła również jej widoczność w Google. Obrazuje to poniższy wykres z narzędzia SENUTO, gdzie czerwone pionowe oznaczają wdrożenia nowych stron: wakacje 2018 (inna firma) oraz wykonanej przez nas.


Cennik stron internetowych
Widoczność spadek SENUTO

Powiększ

Widoczność wzrost SENUTO

Powiększ

Strony internetowe już od 1999 zł

Najprostsze strony internetowe, w zwięzły i prosty, ale atrakcyjny wizualnie sposób prezentujące Twoją ofertę, wykonujemy już od 1999 zł netto.

Zazwyczaj mają one charakter tak zwanych stron produktowych landing page. Nie są one skonstruowane z myślą o osiąganiu wysokich pozycji w Google. Przede wszystkich muszą być atrakcyjne wizualnie. Ich promocja zaś odbywa się głównie poprzez płatne formy marketingu internetowego (reklama w Google lub na facebooku, pozycjonowanie).

Chcę stronę, która się pozycjonuje – sprawdź ceny

Sklep internetowy już od 3 999 zł

Planujesz przenieść swój biznes do Internetu? Chcesz zacząć sprzedawać przez internet, albo wzbogacić swoją stronę www o sklep internetowy?

NAPISZ lub ZADZWOŃ 501 243 634


Profesjonalne strony firmowe - Cennik


Gdy Twoja strona internetowa ma być zaprojektowana z myślą o naturalnej widoczności w wyszukiwarce Google proponujemy Ci kilka możliwości. Poniższy cennik stron internetowych ma charakter ogólnej prezentacji poziomu naszych cen. Podlega on jednak oczywiście indywidualnym modyfikacjom i negocjacjom.

Przykładowe realizacje


Opel Serwis Kobyłka


Zobacz online

Ar-Stol Meble na wymiar


Zobacz online

IdeaShutters Okiennice Wewnętrzne


Zobacz online

Przykładowe realizacje


Opel Serwis Kobyłka


Zobacz online

Ar-Stol Meble na wymiar


Zobacz online

IdeaShutters Okiennice Wewnętrzne


Zobacz online

Często zadawane pytania


1Ile kosztuje zrobienie strony internetowej?
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie - wycenę strony www lub sklepu dokonujemy na podstawie analizy potrzeb i wymagań Klienta. Orientacyjne ceny naszych usług znajdziesz klikając TUTAJ
2Czy są jakieś dodatkowe opłaty za stronę?

Strona internetowa musi posiadać jakiś adres (tzw. domena, np. www.nazwa-twojej-firmy.pl) oraz być gdzieś przechowywana w Internecie (tzw. hosting – serwer).

Decydując się zatem na posiadanie strony musisz:

 1. Kupić wykonanie strony (u nasz koszt jednorazowy)
 2. Kupić adres (domenę) oraz miejsce na stronę (trzeba płacić co roku)
3Ile kosztuje domena i serwer?

Aby Państwa strona była na stałe obecna w sieci, musicie wykupić domenę (adres www) oraz serwer (hosting). Te dwie usługi należy wykupić i regularnie (co roku) opłacać.

Istnieje możliwość wykupienia ich u nas albo w innych firmach.

Zależnie od potrzeb i parametrów roczne koszty utrzymania powyższych usług na przyzwoitym poziomie od 100 zł netto / rocznie.

4Czy napiszecie teksty na moją stronę?

Na życzenie Klienta, to po naszej stronie może leżeć przygotowanie treści na stronę. Czemu warto z tej usługi skorzystać? Z jednej strony to oczywiście wygoda. Z drugiej, profesjonalnie napisany tekst, pozwala w sposób naturalny osiągnąć wysokie wyniki w wyszukiwarkach.

Ceny już od 50 zł netto za tekst na jedną podstronę.

5Skąd wziąć zdjęcia na moją stronę internetową?

Podczas tworzenia stron wykorzystujemy zarówno zdjęcia dostarczone przez właściciela firmy (osobę zamawiającą stroną), jak i kupujemy obrazu z banków zdjęć.

Na życzenie, możemy także zatrudnić fotografa, który wykona niezbędne fotografie do wykorzystania na stronie (i nie tylko).

6Czy będę pierwszy w google?

To zależy… Większość wykonanych przez nas stron w ramach wyszukiwania lokalnego pojawia się na pierwszej stronie w Google. Wpisz na przykład "catering wołomin" - kliknij i sprawdź, jaką pozycję ma "nasza" strona ubarborki.pl.

Dokładamy wszelkich możliwych starań, abyś był na pierwszych pozycjach w Google. Skutek finalny zależy jednak od bardzo wielu czynników, które w ramach algorytmu ustalają pozycje Twojej strony w Google.

Czytaj więcej o pozycjonowaniu.

7Czy moja strona będzie bezpieczna?
Tak. Przy tworzeniu stron internetowych wykorzystujemy najlepsze praktyki z zakresu bezpieczeństwa aplikacji webowych oraz naszą najlepszą wiedzę.
8Czy dajecie gwarancję?
Tak. Na poprawne działanie wykonanych przez nas stron dajemy gwarancję. Niezwłoczne i bezpłatnie usuniemy wszelkich nieprawidłowości w działaniu serwisu przez okres 1 roku od dnia jego uruchomienia. Oczywiście nie dotyczy to błędów spowodowanych przez użytkownika lub po stronie dostawcy hostingu.
9Czy będę mógł sam dodawać coś na stronę?
Tak. Jeśli strona którą dla Ciebie wykonamy będzie oparta o system zarządzanie treścią (CMS). W innych przypadkach, będzie to możliwe w przypadku posiadania podstawowej wiedzy o HTML.
10Czy będę umiał sam dodawać coś na stronę?
W przypadku stron opartych o system zarządzanie treścią (CMS), takich jak na przykład Wordpress, możemy przeszkolić właściciela z podstaw dotyczących jej administrowania. Bez niczyjej pomocy będzie możliwe dodawanie nowych i/lub modyfikowanie istniejących stron, wpisów na blogu, galerii zdjęć itd.
Call Now Button