Naprawiamy komputery

a także modernizujemy i ulepszamy

Serwis komputerowy

Świadczymy usługi serwisowe nie tylko w postaci napraw laptopów albo informatycznego pogotowia, ale także jako serwis komputerów stacjonarnych.

Naprawa komputera, wymiana podzespołów, czyszczenie, odzyskiwanie danych, reinstalacja, odwirusowanie i wiele innych...

Serwis komputerowy to podstawa naszej działalności. Naprawiamy nie tylko laptopy, ale także, a może nawet przede wszystkim – komputery stacjonarne.

Nie zawsze jest możliwość naprawy komputera podczas wizyty „pogotowia komputerowego”. W takich sytuacjach komputer musi trafić do naszego serwisu. Spotykamy się z szeregiem różnych przypadków, a każdy jest inny. W jednych komputerach nie uruchamia się system Windows. W innych komputer się uruchamia, ale nie ma obrazu. Są też sytuacje, gdzie niezbędnym jest gruntowne czyszczenie komputera... - więcej o awariach komputerów na naszym profilu facebook’owym.

Klienci bez obawy powierzają nam swoje komputery, ponieważ zapewniamy także odzyskiwanie danych. Ufają nam także firmy/osoby, dla których ważne jest bezpieczeństwo danych (księgowi, lekarze, fotografowie).

Niezależnie jednak od przypadku, na naprawę komputera przez nasz serwis (a także na inne usługi informatyczne) dajemy gwarancję skuteczności.

Pogwarancyjna naprawa komputerów wszystkich marek.

Aktualności

Zasięg działania:

Dąbrówka, Klembów, Kobyłka, Marki, Poświętne, Radzymin, Tłuszcz ,Wołomin, Ząbki, Zielonka, Jabłonna, Legionowo, Otwock, Białołęka, Praga Południe, Praga Północ, Targówek, Rembertów, Wawer, Wesoła

A1 Komputery

Firma powstała w 2008 roku. Świadczymy usługi informatyczne dla firm oraz osób prywatnych. Tworzymy strony oraz sklepy internetowe. Sklep i serwis stacjonarny mieści się w Wołominie.

Kontakt

Addres : Kościelna 5/7 II piętro, 05-200 Wołomin

Tel. kom. : 787 999 504

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.