O serwisie A1 Komputery

Naprawiamy komputery od 2008 roku


Firma A1 Komputery to jeden z najdłużej działających w Wołominie serwisów komputerów.


Naszą pierwszą usługą było Pogotowie Komputerowe, czyli mobilny serwis komputerowy. W związku ze stale rosnącą liczbą Klientów oraz coraz większą ilością wykonywanych napraw, po pewnym czasie otworzyliśmy punkt stacjonarny, w Wołominie przy ul. Kościelnej. Nasz serwis komputerowy specjalizuje się w naprawach laptopów oraz komputerów stacjonarnych. Każdą naprawę, wykonujemy tak, jakby to był nasz własny komputer i jak sami chcielibyśmy aby był naprawiony.


  • Dokładna diagnoza,.
  • Fachowa naprawa,
  • Gwarancja jakości.

USŁUGI INFORMATYCZNE

Działamy w wielu obszarach branży IT

Serwis komputerowy to nasza główna działalność, jednak z powodzeniem zajmujemy się także ogólnie pojętym marketingiem internetowym. A dokładniej w tworzeniu stron internetowych i sklepów oraz ich pozycjonowaniu i prowadzeniu kampanii Google Ads.


Informatyk Wołomin


Jeśli poszukujesz informatyka z Wołomina, to właśnie go odnalazłeś / odnalazłaś. Nasz kilkuosobowy zespół jest niezwykle doświadczony w szeroko rozumianych usługach informatycznych. Od serwisu komputerowego po usługi IT dla firm oraz tworzenie stron www i pozycjonowanie.

Obok napraw komputerów, pogotowia komputerowego oraz pomocy zdalnej świadczymy także doraźne wsparcie i stałą obsługę informatyczną firm oraz instytucji publicznych.

W przypadku obsługi informatycznej świadczymy kompleksowe usługi, informatycznej, która może polegać nie tylko na administracji i obsłudze serwisowej sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem znajdujących się w posiadaniu Klienta, ale także na wsparciu w zakresu ochrony danych osobowych.

787 999 504