Aktualności

Blog Pogotowia Komputerowego

01 Cze

Wyjeżdżasz? Komputer też zasługuje na sanatorium

Dział: Laptop-Notebook
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jeśli w najbliższym czasie planujesz jakiś wyjazd, wykorzystaj ten czas na konserwację swojego komputera, który z pewnością też potrzebuje regeneracji. Oczyszczenie z kurzu, usunięcie wirusów, przyspieszenie działania systemu – to konserwacja jakiej warto poddawać regularnie swój komputer.

Czy mój komputer tego wymaga?

Czyszczenie wnętrza komputera (zarówno laptopa, jak i komputera stacjonarnego) zapobiega gromadzeniu się kurzu, który zapycha otwory wentylacyjne i ogranicza odprowadzanie ciepła z podzespołów. Nadmiar kurzu spowalnia szybkość pracy wiatraków, a gdy dostanie się do łożysk może powodować ich głośniejszą pracę, a nawet awarię wentylatora. To z kolei zaburzy cyrkulację powietrza w obudowie, i w efekcie może doprowadzić do przegrzania się procesora lub karty graficznej. Równie niebezpieczne konsekwencje niesie za sobą połączenie kurzu i wilgoci. Dlatego zaleca się raz na kilka tygodni przeczyszczenie komputera.

Jednak wnętrze peceta, to nie jedyne miejsce które wymaga regularnej konserwacji. Warto co jakiś czas sprawdzić komputer na obecność wirusów oraz innego szkodliwego oprogramowania. Czy Twój komputer długo się uruchamia lub zamyka? Czy Twój system bardzo wolno działa? Czy w przeglądarce internetowej wyskakują Ci niechciane okienka z reklamami? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań padła z Twoich ust odpowiedź pozytywna, to konserwacja oprogramowania jest wręcz niezbędna.

Gdzie jest sanatorium dla komputerów?

Oczyszczenie z kurzu, usunięcie wirusów, przyspieszenie działania systemu – to działania, którym poddamy Twój komputer. Dlatego zanim wyjedziesz na urlop, żeby wypocząć, pomyśl o tym, aby swój komputer także wysłać na wczasy zdrowotne.

Swoiste „sanatorium” dla Twojego komputera to siedziba naszej firmy w Wołominie, przy ul. Kościelnej 20 - tel. kom. 787 999 504.

Nie masz czasu się tym zająć przed urlopem? Nie ma problemu – przyjedziemy do Ciebie i odbierzemy Twój komputer z domu lub firmy. Poddamy go kompleksowej konserwacji, a gdy Ty wrócisz z wypoczynku odbierzesz sprawny sprzęt z naszej siedziby w Wołominie lub my Ci go odwieziemy.

Twój wyjazd, czy to na weekend, czy na dłuższe wakacje, warto wykorzystać do tego, aby po powrocie pracować na sprawniej działającym sprzęcie.

Naprawiamy komputery stacjonarne i notebooki. Działamy od 2008 roku, a naszą najbardziej znaną usługą jest „pogotowie komputerowe”. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

A1 Komputery, ul. Kościelna 20, kom. 787 999 504

Czytany 5060 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 06 wrzesień 2016 12:23

Aktualności

Zasięg działania:

Dąbrówka, Klembów, Kobyłka, Marki, Poświętne, Radzymin, Tłuszcz ,Wołomin, Ząbki, Zielonka, Jabłonna, Legionowo, Otwock, Białołęka, Praga Południe, Praga Północ, Targówek, Rembertów, Wawer, Wesoła

A1 Komputery

Firma powstała w 2008 roku. Świadczymy usługi informatyczne dla firm oraz osób prywatnych. Tworzymy strony oraz sklepy internetowe. Sklep i serwis stacjonarny mieści się w Wołominie.

Kontakt

Addres : Kościelna 5/7 II piętro, 05-200 Wołomin

Tel. kom. : 787 999 504

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.