Aktualności

Blog Pogotowia Komputerowego

cryptolocker wikipediaCoraz więcej osób trafia do nas z problemem zaszyfrowanych plików. Nie mogą otworzyć dokumentów tekstowych, plików PDF, czy też zdjęć. W 99% procentach przypadków jest to odmiana wirusa "Cryptolocker".

6465bWprowadzamy do naszego sprzętu ofertę laptopów, komputerów stacjonarnych i monitorów poleasingowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo głównie urządzenia marki HP, jednak na zamówienie możemy mieć inne marki.

W bieżącej sprzedaży na dzień dzisiejszy mamy między innymi:

Dział: Serwis

Po koniec lipca przestraszony Klient, zwrócił się do nas z informacją, że straszy go Kancelaria "Liberty" o/Warszawa, że nie zarejestrował zbiorów danych osobowych i czeka go kara do 200 tys.

Oczywiście, większość z osób, które dostało takiego maila, od razu wyrzuca do śmieci tego typu korespondencję. Jednak Pan Jarosław, podzielił się z nami tym mailem i spytał co ma robić.

Aktualności

Zasięg działania:

Dąbrówka, Klembów, Kobyłka, Marki, Poświętne, Radzymin, Tłuszcz ,Wołomin, Ząbki, Zielonka, Jabłonna, Legionowo, Otwock, Białołęka, Praga Południe, Praga Północ, Targówek, Rembertów, Wawer, Wesoła

A1 Komputery

Firma powstała w 2008 roku. Świadczymy usługi informatyczne dla firm oraz osób prywatnych. Tworzymy strony oraz sklepy internetowe. Sklep i serwis stacjonarny mieści się w Wołominie.

Kontakt

Addres : Kościelna 5/7 II piętro, 05-200 Wołomin

Tel. kom. : 787 999 504

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.